Sıkça sorulan sorular

Merak ettiğiniz soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Merak ettiğiniz bir şey var mı?

Çözüm ortağınız olan Moon danışmanlığa hoş geldiniz. Güçlü kadrosu ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışıyla; müşteri memnuniyetine odaklanarak size sağlık turizmi hizmetlerimizi en iyi şekilde sunma konusunda kararlıyız.

Uzman kadromuzla Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi Alımı, Sağlık Turizmi Teşvikleri ve Yazılım Hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren sağlık kuruluşları ile aracı kuruluşlara danışmanlık hizmeti sunmaktayız. İşini severek yapan dinamik kadromuz ile mevzuatın yorucu süreçlerinden uzaklaşıp zaman kaybınız olmadan bütün işlemleri sizler adına yapıyoruz.

Kararname kapsamında sağlık amaçlı yurtdışından ülkemize geçici bir süreliğine gelen, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan veya Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan fakat yurtdışında ikamet eden Gerçek kişilere verilen her türlü sağlık hizmetlerinde faaliyet gösterebilmek için Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesine sahip olma şartı getirilmiştir.

Seyahat Acentesi Belgesi, seyahat acentesi faaliyeti gösterilebilmesi için ticari kuruluşlara Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca verilen belgedir.

T.C. Ticaret Bakanlığı’nın Dünya Sağlık Turizminde ülkemizin payının artması ve sektörün gelişmesine yönelik birçok teşviği bulunmaktadır. Biz sizler adına Sağlık turizmi teşviklerinizi alıyoruz, sadece takip etmiyoruz işinizi geliştirmenizi sağlıyoruz. Sağlık turizmi destekleri konusunda A’dan Z’ye süreç yönetimi danışmanlığı yapıyoruz.

Kişisel Verileri Koruma Kurumu (kısaca KVKK), Türkiye’de kişisel verilerin korunmasını sağlamak ve gözetmek için kurulmuş olan düzenleyici ve denetleyici bir kurumdur.

Sağlık Bakanlığı 13.07.2017’de tarihinden itibaren zorunlu hale gelen ”Sağlık Turizmi Yetki Belgesi” ile Sağlık Turizmi faaliyetinde bulunan özel sağlık kuruluşları (Hastaneler, Tıp Merkezleri, Poliklinikler, Özel Muayenehanesi Olan Doktorlar) ile A Grubu Acente Belgesi olan sağlık turizmi firmalarının; ”Sağlık Turizmi Yetki Belgesi” almasını zorunlu hale getirmiş ve yetki belgesi olmayan sağlık kuruluşu ve aracı firmaların sağlık turizmi yapamayacağını kararlaştırmıştır.

Çözüm ortağınız olan Moon danışmanlığa hoş geldiniz. Güçlü kadrosu ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışıyla; müşteri memnuniyetine odaklanarak size sağlık turizmi hizmetlerimizi en iyi şekilde sunma konusunda kararlıyız. Uzman kadromuzla Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi Alımı, Sağlık Turizmi Teşvikleri ve Yazılım Hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren sağlık kuruluşları ile aracı kuruluşlara danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

İşini severek yapan dinamik kadromuz ile mevzuatın yorucu süreçlerinden uzaklaşıp zaman kaybınız olmadan bütün işlemleri sizler adına yapıyoruz.

Yardıma ihtiyacınız varsa bize ulaşın!

Yardımcı olmamızı istediğiniz bir konu varsa aşağıdaki güncel iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Endişelenmeyin! Ekibimiz size hızla dönüş yapacaktır.

Contact Title
Adres Kartal, İstanbul
Moment Plaza, Türkiye
Contact Title
E-Posta info@moontesvik.com
yonetim@moontesvik.com
Contact Title
Telefon +90 534 505 68 94
+90 534 505 68 97
WhatsApp
1