image

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan veya Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan fakat yurtdışında ikamet eden Gerçek kişilere verilen her türlü sağlık hizmetlerinde faaliyet gösterebilmek için Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesine sahip olma şartı getirilmiştir. Danışmanlık için tıklayın.

image

Tüm başvurular vekalet ile ilgili kurumlardan dilekçeler hazırlanarak tarafımızdan hazırlanmakta ve başvuru sonuçlandırılmaktadır. Muayene ve kliniklerinizin uygunluk belgeleri için bizimle iletişime geçin.

image

Seyahat Acentesi Belgesi, seyahat acentesi faaliyeti gösterilebilmesi için ticari kuruluşlara Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca verilen belgedir. TÜRSAB başvuru ve takibi süreç işlemlerinizi uzman ekibimiz tarafından yönetiyoruz. Moon Danışmanlık olarak süreç boyunca yanınızda oluyoruz.

image

T.C. Ticaret Bakanlığı'nın Dünya Sağlık Turizminde ülkemizin payının artması ve sektörün gelişmesine yönelik birçok teşviği vardır. Bizler, sizlerin adına Sağlık turizmi teşviklerinizi alıyoruz, takip edip işinizi geliştirmenizi sağlıyoruz. Moon Teşvik'in alanında yetkinliğine ve deneyimine güvenin.

image

Kanun, kişisel veri işleyenlerin yükümlülüklerini, uyacakları usul ve esasları düzenlemektedir. Kanun, başta özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini koruma amacı taşımaktadır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 16. Maddesine göre VERBİS'e kayıt zorunludur.

WhatsApp
1